ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"
Четвер, 24.05.2018, 15:52
Меню сайту

Наше опитування
(Студентам) Скільки часу ви витрачаєте на виконання домашнього завдання?
Всього відповідей: 249

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Циклова комісія агроекономічних дисциплін

     

         Дисципліни агроекономічного циклу відіграють важливу роль у формуванні національно-свідомої особистості та підготовці молоді до життя. Одним із головних напрямків діяльності комісії є вдосконалення рівня навчально-виховного процесу. В комісії працює дванадцять висококваліфікованих викладачів, які володіють інтерактивними технологіями навчання.

           Основні напрямки роботи та завдання циклової комісії:

 • запровадження інноваційних технологій при викладанні дисциплін агроекономічного циклу;
 • виховання національно свідомого громадянина України;
 • виховання патріотизму, поваги до державних та народних символів;
 • вдосконалення форм і методів особистісно-зорієнтованого навчання;
 • вдосконалення модульно-рейтингової системи навчання;
 • вдосконалення форм і методів гурткової роботи;
 • вдосконалення форм і методів дистанційного навчання з використанням електронних посібників;
 • оновлення навчально-методичної документації з навчальних дисциплін, поповнення матеріально-технічної бази кабінетів.

       Навчальні дисципліни агро-економічного циклу, до яких належать економічна теорія, економіка підприємства, організація виробництва, менеджмент, маркетинг, економіка та організація агропромислового виробництва, основи агрономії, ботаніка, технологія виробництва продукції рослинництва, технологія переробки і зберігання сільськогосподарської продукції спрямовані на формування наукової і практичної підготовки, допомагають оволодіти своєю спеціальністю, ефективно використовувати досягнення науки і передового досвіду, враховувати всі чинники ведення господарської діяльності, забезпечувати ефективність та прибутковість виробництва при різних формах власності та господарювання.

           Мета роботи циклової комісії агроекономічних дисциплін:

сприяти розвитку здібностей студентів; підвищувати інтерес до вивчення агроекономічних дисциплін; підвищувати кваліфікаційний рівень викладачів через застосування інноваційних технологій навчання; прискорення процесу трансформації перспективного педагогічного досвіду в педагогічну практику; сприяння розвитку професійної майстерності викладачів. Викладачі працюють над впровадженням комп’ютерних технологій в навчальний процес, створенням та використанням електронних посібників, використовують тестові комп’ютерні програми для проведення підсумкового контролю знань.

         Викладачі циклової комісії щороку поповнюють скарбницю наукових і методичних розробок, спрямовують зусилля на формування національної свідомості, патріотизму, любові до своєї Батьківщини, її традицій, державних символів. Вони працюють над постійним підвищенням якості викладання  дисциплін, як засобу підвищення ефективності заняття, професійної майстерності викладача. Викладачі циклової комісії удосконалюють зміст і структуру занять, вдосконалюють форми і методи навчання, використовують на практиці інноваційні методи навчання.

Напрями і завдання роботи циклової комісії:

 • впроваджувати методи нетрадиційної, нестандартної організації творчої діяльності студентів;
 • створювати інформаційно-методичний і змістово-технологічний супровід проблеми, над якою працює циклова комісія;
 • створювати організаційно-методичні умови для практичного засвоєння технології досвіду та пошуку власних оригінальних підходів до вирішення актуальних проблем оновлення освіти;
 • викладачі циклової комісії створюють умови розвитку особистості студента, сприяють її духовному піднесенню, формують мислячу, творчу, інтелектуально розвинену особистість;
 • весь навчально-виховний процес, що здійснюють викладачі, зорієнтований на використання ефективних педагогічних технологій, за допомогою яких поповнюються знання, розвиваються вміння, пізнавальна активність і самостійність студентів;
 • для індивідуальної роботи зі студентами викладачі циклової комісії використовують особистісно-орієнтований підхід у навчанні, який враховує потенціал кожного студента, його вікові та психологічні особливості, рівень розвитку.

      Щороку циклова комісія проводить тижні циклової комісії в жовтні місяці, під час яких проходять різноманітні заходи: відкриті заняття, виховні години, брейн-ринги, аукціони економічних знань, конференції, конкурси.

Склад циклової  комісії

Методична та навчальна   робота циклової комісії

Гурткова робота

Матеріальна база циклової комісії

 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz