ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"
Середа, 26.07.2017, 20:32
Меню сайту

Наше опитування
Вкажіть свій статус

Всього відповідей: 270

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Студентські  ради гуртожитків

Голова ради   самоврядування  гуртожитку №1

Войлов Артем

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

 

Заступник голови

ради самоврядування

Старовойтов Сергій

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

 

Культмасовий  сектор

Мойсеєнко Артем

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

 

Романченко  Микола

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

 

Спортивний сектор

Лисенко Ростислав

спеціальність "Ветеринарна медицина"

 

Житлово - побутовий сектор

Кулик Олександр

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

 

Трудовий сектор

Погребняк  Микола

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

 

Старости поверхів

ІІ поверх

Холодов Андрій

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

Лігус Антон

спеціальність "Ветеринарна медицина"

ІІІ поверх

Мозговий Максим

спеціальність "Виробництво і переробка

продукції рослинництва"

Передерій Віталій

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

ІV поверх

Лагутчев Микола

спеціальність "Експлуатація та ремонт машин

і обладнання агропромислового

виробництва"

 

Голова  ради  самоврядування гуртожитку №3

Брежнєва Дар`я

спеціальність "Ветеринарна медицина"

 

Заступник голови ради самоврядування

Старовойтова Альона

спеціальність "Виробництво і переробка продукції

тваринництва"

 

Культурно- масовий сектор

Мотко Наталія

спеціальність "Ветеринарна медицина"

Суздалова Дарина

спеціальність "Ветеринарна  медицина"

 

Житлово- побутовий сектор

Коссе Наталія

спеціальність "Ветеринарна медицина"

Марченко Анастасія

спеціальність "Виробництво і переробка

продукції рослинництва"

 

Старости поверхів

ІІ поверх

Старовойтова Альона

спеціальність "Виробництво і переробка

продукції рослинництва"

 

ІІІ поверх

Лук`янцева Марія

спеціальність "Організація виробництва"

 

ІV поверх

Трухан  Ніка

спеціальність  "Ветеринарна медицина"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz