ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"
Вівторок, 12.12.2017, 10:14
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [151]
"Студентський калейдоскоп" [14]
Студентська газета ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"

Наше опитування
(Студентам) Скільки часу ви витрачаєте на виконання домашнього завдання?
Всього відповідей: 242

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Підсумки І семестру 2012-2013н.р.

Дуже приємно відзначити, що 7 студентів-першокурсників склали першу в їх житті сесію на відмінно. А всього по технікуму за наслідками сесії маємо 31 відмінника.

     Це:Пойта Максим – гр.М-11, Рясний Сергій – гр.МС-14, Титаренко Антон – гр.МС-14, Огородня Тетяна – гр.Р-11, Кеба Микита – гр.Р-21, Скалаух Ігор – гр.Р-31, Федорова Сніжана – гр.Р-41, Верховод Світлана – гр.О-11, Мартиненко Тетяна – гр.О-11, Скрипнік Дар’я – гр.О-21, Шутенко Маргарита – гр.О-21, Савченко Олексій – гр.Т-21, Єременко Ірина – гр.Т-41, Селіванова Ганна – гр.Т-41, Проказа Євгенія – гр.В-11, Павленко Іван – гр.В-21, Комісаренко Анастасія – гр.В-31, Федорищак Оксана – гр.В-31, Гусаченко Ірина – гр.В-32, Жестовська Анастасія – гр.В-32, Жестовська Наталія – гр.В-32, Суворов Олександр – гр.В-41, Бабенко Андрій – гр.М-21, Хиценко Ростислав – гр.М-21, Брюховецький Владислав – гр.М-22, Маслійов Євген – гр.М-32, Каратаєв Євген – гр.М-33, Вінник Олександр – гр.М-41, Скоков Андрій – гр.М-41, Ященко Сергій – гр.М-41, Шарай Костянтин – гр.М-42

               То ж вітаємо наших студентів-відмінників і бажаємо їм і надалі бути найкращими.

 

               Вже стало доброю традицією до Дня Наума вітати відмінників навчання, активних учасників художньої самодіяльності і спортивного життя технікуму, їх батьків та адміністрацію шкіл, де вони навчалися.

Активні учасники художньої самодіяльності


               За досягнуті результати за підсумками І семестру 2012-2013н.р. відправлено листи-подяки батькам 60 студентів-відмінників, активістів та спортсменів. Листи-подяки направлені адміністраціям 42 шкіл. То ж бажаємо всім нашим відмінникам навчання, активним учасникам художньої самодіяльності, спортсменам здоров’я, успіхів у всіх їх справах, щастя. А всім студентам рівнятися на них і досягати кращих результатів.

Кращі спортсмени


               Що стосується наслідків зимової екзаменаційної сесії в розрізі груп та відділень.

               Для визначення рейтингу груп застосовувалась система показників: це відсоток відрахованих студентів, пропущено годин на 1 студента, в т.ч. пропусків занять без поважних причин з розрахунку на 1 студента, середній бал по групі, відсоток успішності, відсоток відвідування. За даними цих показників маємо наступні результати.

 

               По відділенню «Механізація с.г.» найкращих результатів досягли групи:

І місце   - гр. М-11 – куратор Ложечка С.М., староста Мироненко В.

               Середній бал успішності склав: 3,87

               Пропущено годин на 1 студента –               20,1 год.

               в т.ч. без поважних причин –         6,1 год.

ІІ місце - гр. М-41 – куратор Гончарова В.І., староста Бєліков О.

               Середній бал успішності склав: 3,87

               Пропущено годин на 1 студента –               22 год.

               в т.ч. без поважних причин –         10,5 год.

ІІІ місце               - гр. М-12 – куратор Семиряжко А.М., староста Кордюков Є.

               Середній бал успішності склав: 3,74

               Пропущено годин на 1 студента –               33,5 год.

               в т.ч. без поважних причин –         11,8 год.

 

               По технологічному відділенню:

І місце   - гр. О-11 – куратор Бондарева В.Б., староста Чепель Я.

               Середній бал успішності склав: 3,76

               Пропущено годин на 1 студента –               18,8 год.

               в т.ч. без поважних причин –         0,9 год.

ІІ місце - гр. Т-41 – куратор Літвінова Р.К.., староста Селіванова Г.

               Середній бал успішності склав: 3,87

               Пропущено годин на 1 студента –               22 год.

               в т.ч. без поважних причин –         10,5 год.

ІІІ місце               - гр. О-21 – куратор Новікова С.Ю., староста Корнієнко А.

               Середній бал успішності склав: 3,8

               Пропущено годин на 1 студента –               19 год.

               в т.ч. без поважних причин –         5,9 год.

 

По відділенню «Ветеринарна медицина»:

І місце   - гр. В-21 – куратор Лазоренко С.О., староста Павленко І.

               Середній бал успішності склав: 3,7

               Пропущено годин на 1 студента –               33,9 год.

               в т.ч. без поважних причин –         8,6 год.

ІІ місце - гр. В-31 – куратор Мацнєва А.О., староста Колеснік Д.

               Середній бал успішності склав: 3,76

               Пропущено годин на 1 студента –               40,3 год.

               в т.ч. без поважних причин –         18,4 год.

ІІІ місце               - гр. В-11 – куратор Анісімов С.Л., староста Проказа Є.

               Середній бал успішності склав: 3,2

               Пропущено годин на 1 студента –               61,4 год.

               в т.ч. без поважних причин –         31 год.

          Кращими групами по технікуму стали: І місце гр.О-11 (куратор Бондарєва В.Б., староста Чепель Я.), ІІ місце гр. М-11 (куратор Ложечка С.М., староста Мироненко В.), ІІІ місце  гр.В-21 (куратор Лазоренко С.О., староста Павленко І.).

               То ж вітаємо студентів найкращих груп з цим досягненням.

               В той же час слід зазначити, що найгірші результати, за підсумками семестру мають групи:

 

По відділенню «Механізація с.г.»

гр. МС-14 – куратор Скороход М.Г., староста

               Середній бал успішності склав: 3,71

               Пропущено годин на 1 студента –               50,4 год.

               в т.ч. без поважних причин –         29,2 год.

По відділенню «Ветеринарна медицина»:

гр. В-41 – куратор Бурда Л.В., староста

               Середній бал успішності склав: 3,5

               Пропущено годин на 1 студента –               23,8 год.

               в т.ч. без поважних причин –         16,4 год.

По технологічному відділенню:

гр. Р-41 – куратор Скоков С.В., староста Федорова С.

               Середній бал успішності склав: 3,35

               Пропущено годин на 1 студента –               7,3 год.

               в т.ч. без поважних причин –         25,1 год.

               Кураторам, старостам, активу зазначених груп слід прикласти максимум зусиль для того, щоб покинути це ганебне місце!

Категорія: Мої статті | Додав: lex (07.02.2013)
Переглядів: 323 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz