ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"
Понеділок, 19.02.2018, 06:19
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [151]
"Студентський калейдоскоп" [14]
Студентська газета ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"

Наше опитування
Вкажіть свій статус

Всього відповідей: 292

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Покровський ярмарок – 2011

В останні роки «Покровський ярмарок» набув широкого розмаху в національному вихованні студентської молоді. В цьому фольклорно-етнографічному святі приймають участь студенти всіх відділень і курсів.

        


«Покровський ярмарок – 2011» - це втілення народних традицій, звичаїв, обрядів, які передаються від покоління до поколінь. У визначений час імпровізовані торгові ряди чекали всіх бажаючих прийняти участь у ярмарку-конкурсі. Ярмарок на то і є ярмарок, щоб пропонувати різноманітні кулінарні страви та кондитерські вироби на колір і смак. Ярмаркова традиція – польова каша. Ця традиція зявилася завдяки студентській легенді. В давні часи на Покрову починалося навчання. Всі студенти тому і називаються однокашниками, що в них було заведено разом варити і з одного котла їсти кашу та пригощати всіх бажаючих.

        

         


Крім різноманітних страв студенти талановито продемонстрували себе в народно-прикладному мистецтві – предмети та композиції з різних дарів природи. Пріоритетними напрямками з номінації стали:

-            естетичне оформлення місця презентації;

-            найсмачніша українська страва;

-            найкращий виріб з природного матеріалу;

-            найкращий костюм, виготовлений з використанням природного матеріалу;

-            найоригінальніший  захист чи виступ представників груп.

      


Згідно критеріїв оцінки конкурсу було враховано нестандартний підхід та оригінальність, ідейний зміст та естетичний рівень в оформленні, виробах, костюмах і наявність усіх конкурсних завдань у відповідності загальної тематики заходу.

Вітання переможцям конкурсу із спеціальностей: «Організація виробництва» І – О-11, ІІ – О-21, ІІІ – О-41. «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» І – М-41, ІІ – М-11, ІІІ – МС-14. «Виробництво і переробка продукції тваринництва» І – Т-41, ІІ – Т-21, ІІІ – Т-11. «Виробництво і переробка продукції рослинництва» І – Р-41, ІІ – Р-11, ІІІ – Р-21. «Ветеринарна медицина» І – В-41, ІІ – В-21, ІІІ – В-22.

                                                                  Семиряжко Л.В. – викл. укр. мови та літератури, керівник гуртка «Берегиня»

Категорія: Мої статті | Додав: lex (22.11.2011)
Переглядів: 235 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz