ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"
Понеділок, 19.02.2018, 06:17
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [151]
"Студентський калейдоскоп" [14]
Студентська газета ВП "Старобільський технікум ЛНАУ"

Наше опитування
Вкажіть свій статус

Всього відповідей: 292

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Професійний конкурс «Кращий орач – 2012»

Професійний конкурс «Кращий орач – 2012»

         26.09.2012 року традиційно в нашому технікумі відбувся професійний конкурс «Кращий орач – 2012». Учасниками конкурсу були представлені студенти відділення «Механізація с.г.»: Ткаченко О, Левенець К. (МС-14), Ковач О., Уставицький О. (МС-24), Цілувальник О., Скоков А. (М-41), Мироненко Р., Шарай К. (М-42).

         Перед початком змагань учасники вишикувались в шеренгу. Урочисто був піднятий Державний прапор України. До присутніх звернулися: директор технікуму Гаркавий А.І. та голова організаційного комітету, заступник директора з навчальної роботи Жмуренко Н.В. В своєму виступі вони зазначили, що конкурс «Кращий орач» є випробуванням для наших студентів в їх професійній майстерності та побажали їм перемоги. Почесними гостями на конкурсі були присутні викладачі-ветерани, які в різні роки працювали на відділенні «Механізація сільського господарства»: Костиря М.О., Морозов М.О., Волкович О.В., Заяць М.А., Григоренко М.М., Панасейко М.І.

         Від імені ветеранів до учасників звернулися: Морозов М.О. та Панасейко М.І. Вони відзначили, що професійна майстерність дуже високо цінувалася, як в ті далекі роки, так і тепер. І в цьому відношенні студенти тих років та сучасні – мають дуже багато спільного.

         Підтримували учасників конкурсу всі студенти відділення «Механізація сільського господарства».

         Голова циклової комісії технічних дисциплін Ложечка С.М. ознайомив з порядком проведення конкурсу та правилами оцінювання етапів змагань.

         Секретар організаційного комітету Фугель А.М.  провела жеребкування учасників змагань, а саме послідовність заїздів на агрегатах. Змагання проходили цікаво, змістовно, при великій підтримці студентів та гостей. Після закінчення змагань від адміністрації технікуму відбулося нагородження учасників професійного конкурсу пам’ятними стрічками, цінними подарунками і грамотами. За І місце  стрічкою «Золотий орач – 2012» нагороджений студент групи М-41 Скоков А. За ІІ місце  стрічкою «Срібний орач – 2012» нагороджений студент групи М-42 Мироненко Р. За ІІІ місце  стрічкою «Бронзовий орач – 2012» нагороджений студент групи МС-24 Уставицький О.

    

         Після підведення підсумків проведення конкурсу «Кращий орач» відбулося його закриття та фотографування переможців, учасників конкурсу та гостей.

                                                        Ложечка С.М. голова ц.к. технічних дисциплін

Категорія: Мої статті | Додав: lex (10.10.2012)
Переглядів: 336 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz